Medewerkers

Het belangrijkste kapitaal van een organisatie zijn de mensen die er werken. Gelukkig beschikt Histories over gedreven en deskundige medewerkers die ten dienste staan van de erfgoedvrijwilliger. Dankzij ons innovatief organisatiemodel benutten we optimaal de aanwezige ervaring en competenties, ook die van opkomende talenten die via een stage hun eerste werkervaring opdoen.

Team erfgoedwerking

Foto Anouk

Anouk Hazelof

0492 11 66 18
anouk.hazelof@histories.be

Daphné Maes

Daphné Maes

0472 94 33 77
daphne.maes@histories.be

Histories medewerker - Els Vervaet

Els Vervaet

0492 11 75 36
els.vervaet@histories.be

Foto Frea

Frea Vancraeynest

0495 56 12 48
frea.vancraeynest@histories.be

Foto Hendrik

Hendrik Vandeginste

0495 56 12 44
hendrik.vandeginste@histories.be

Foto Jan Geypen

Jan Geypen

0468 25 83 81
jan.geypen@histories.be

Foto Lisa

Lisa Tijtgat

0492 11 54 71
lisa.tijtgat@histories.be

Foto Raf

Raf Caytan

0491 37 56 71
raf.caytan@histories.be

Team ondersteuning

Foto Emmy

Emmy Julliams

Administratief medewerker

0495 56 12 46
emmy.julliams@histories.be

Foto Frauke

Frauke Hens

Zakelijk medewerker

0495 56 15 47
frauke.hens@histories.be

Foto Jan Verstappen

Jan Verstappen

Zakelijk medewerker

0495 56 13 46
jan.verstappen@histories.be

Foto Kaat

Kaat Van der Brempt

0499 90 78 75
kaat.vanderbrempt@histories.be

Foto Rob

Rob Bartholomees

0495 56 13 48
rob.bartholomees@histories.be

Algemene leiding

Eva Wuyts

Algemeen coördinator

0495 56 13 45
eva.wuyts@histories.be

Onze stagiairs

Foto Misia Halwa

Michalina Halwa

(beroepsinlevingsstage)


michalina.halwa@histories.be

Laurent Schümmelfeder

Laurent Schümmelfeder

(beroepsinlevingsstage)


laurent.schummelfeder@histories.be

Lore Zanardi

(beroepsinlevingsstage)


lore.zanardi@histories.be

Sone Mikaelian

(beroepsinlevingsstage)


sone.mikaelian@histories.be

BIS-stagiaire Tine De Keyser, met donkerblond haar en blauwe ogen, glimlacht naar de camera.

Tine De Keyser

(beroepsinlevingsstage)


tine.dekeyser@histories.be